Tüketici Ürünleri Testleri >> Hakkimizda >> Lokasyonlar

Eurofins Tüketici Ürünleri Test Hizmetleri A.Ş

Sizin işiniz, bizim odak noktamız

Eurofins Consumer Product Testing

Eurofins Tüketici Ürünleri Test Hizmetleri Türkiye, moda ve perakende endüstrisinde, özellikle hammadde aşamasından hazır giyim aşamasına kadar kıyafet, ayakkabı, oyuncak güvenliği, aksesuar ve çocuk güvenliği ürünleri olmak üzere tüm ürün kategorilerine daklanan bir test laboratuvarıdır.

Eurofins Tüketici Ürünleri Test Hizmetleri Türkiye uluslararası akreditasyon sahip bir laboratuvardır ve tekstil, deri, ayakkabı ve moda aksesuarları ürünlerinde test yapmak için teknik yeterliliğe sahiptir. Yasaların gerektirdiği gibi, tüketici ürünlerinin kullanıcılar için güvenli olması gerekir. Genellikle, farklı pazarlarda farklı ürünler için geçerli tüm mevzuatı bilmek zordur. Eurofins, bu konudaki tecrübesini ve farklı ülkelerin mevzuatlarıyla ilgili derin bilgisini müşterilerine sunmaktadır.

Konum

Konum

Adres: Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. 2538 Sokak Kısık Plaza No:6 /11-12 Bağcılar İstanbul

Telefon: +90 850 311 51 77

İnternet Sitesi: Linkedin

Odak Alanları

Fields of Focus

Eurofins Tüketici Ürünleri Test Hizmetleri Türkiye olarak Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı adına, 31 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazete’nin 30286. sayısında Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ‘Bazı Ürünlerin İthalat Denetimi Tebliği (Ürün Güvenliği ve Denetimi: 2018/18)’ uyarınca Ftalat, Krom VI ve Organik Bileşenler testleri yapmaktayız.

Eurofins Tüketici Ürünleri Test Hizmetleri Türkiye, yetişkinler ve çocuklar için kıyafet, ayakkabı, ev tekstili, çocuk ve bebek bakım ürünleri ve oyuncaklar da dahil olmak üzere çok çeşitli tekstil ve deri ürünlerinde fiziksel ve kimyasal analiz hizmetleri sunmaktadır.

Hizmet Kapsamı

service scope
  • Fiziksel ve Mekanik Testler
  • Kimyasal Testler
  • Yanmazlık Testi
  • Acil Destek

Akreditasyonlar

Acreditations
  • Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından tekstil ve deri ürünleri testleri için ISO/IEC 17025:2017 standardı akreditasyonu (Akreditasyon No: AB-1356-T).
  • CPSC akreditasyonu