Eurofins Turkey >> Hakkımızda

Analizde Uluslararası Mükemmellik

Sidebar Image

Eurofins Scientific, gıda, çevre, ilaç ve tüketici ürünleri endüstrilerine ve resmi kurumlara benzersiz analiz servisleri sağlayan, konusunda lider uluslararası bir laboratuvar grubu olarak 47 ülkede, 800'ten fazla laboratuvarı, yaklaşık 2,97 milyar EUR yıllık cirosu ve 45.000’den fazla çalışanı ile faaliyet gösteriyor.

KAPSAMLI HIZMETLER VE EŞSİZ UZMANLIK

Eurofins Scientific,  ürünlerin içeriğini, orjinalliğini, saflığını, türünü ve güvenliğini 150.000’den fazla valide analitik metodu içeren bir portföy sunar.

Araştırma & geliştirme ve satın almaları ile bioteknoloji ve analitik kimya alanlarında son gelişmeleri takip ederek müşterilerine eşsiz analitik çözümler ve kapsamlı test yöntemleri sağlar.

YÜKSEK KALİTE SÖZÜ

Eurofins Group, deneyimli uzman kadrosunun sağladığı danışmanlık hizmetleri ile üstün kalite servislerini, zamanında ve güvenilir sonuçlarla iletme sözü verir.

Verilerinin güvenilirliliği ve kesinliği müşterilerinin risk durumlarında daha doğru kararlar almasına yardımcı olurken, global yönetmeliklerin artan kalite ve güvenlik standartlarını karşılamalarına yardımcı olur.

DAIMI INOVASYON

Analiz laboratuvarları nadiren deneyim, teknolojik liderlik, kalite ve müşteri odaklılık konularını bünyesinde aynı anda bulundurabilir. Bu yetkinlikler Eurofins’i faliyet gösterdiği alanlarda uluslar arası lider konumuna getirmiştir. Inovasyon, teknolojik altyapı, IT , lojistik konularında büyük yatırımları ve büyük numune hacimleri sayesinde müşterilerine yüksek kalite ve uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktadır.

 

EUROFINS TURKEY

Eurofins Turkey gıda, yem, çevre, tarımsal ürünler ve tüketici ürün testleri alanlarında, uluslar arası Eurofins ağının ve uygulamalarının birleştiği bir hizmet noktasıdır.

İstanbul, İzmir ve Mersin merkezli ofislerinden tüm Türkiye ve Azerbeycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Gürcistan, Ürdün, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerine hizmet vermektedir.